JB&dH portretfoto's 16-12-19 (76a)
Naam:
Ronald de Haan
Functie: Eigenaar Directeur
TakenEindverantwoordelijk in: Backoffice/Administratie, PR, Integraal Jongerenwerk, Buurtsportwerk, Internationaal jongerenwerk en Activering.
Contact:
Email: Ronald@jongerenwerk.com
Tel: 06-25092822
JB&dH portretfoto's 16-12-19 (50a)
Naam:
Teye Barkema
Functie: Eigenaar Directeur  
Taken: Eindverantwoordelijk en leiding geven aan de (jeugd)hulpverlening binnen jongerenwerk B&DH
Contact:
Email: Teye@jongerenwerk.com
Tel: 06-41134348
JB&dH portretfoto's 16-12-19 (27a)
Naam:
Gwen Birza
Functie: Supervisor, Ambulant jeugdhulpverlener en Internationaal jongerenwerker.
Taken: Coördineren van de jeugdhulpverlening en internationale activiteiten binnen B&DH
Contact:
Email: Gwen@jongerenwerk.com
Tel: 06-15096821
JB&dH portretfoto's 16-12-19 (38a)
Naam:
Ellen Kosters
Functie: Orthopedagoog en Ambulant Jeugdhulpverlener
Taken: Begeleiding van jongeren, Supervisie van jeugdhulpverleners, Deskundigheidsbevordering (SKJ).
Contact:
Email: Ellen@jongerenwerk.com
Tel: 06-52212589
foto
Naam:
Isa Warntjes
Functie: Ambulant jeugdhulpverlener en Gezinsbegeleider.
Taken: Begeleiden van jongeren en gezinnen (specialist in opvoeding en ouderschap), Supervisie van jeugdhulpverleners.
Contact:
Email: Isa@jongerenwerk.com
Tel: 06-83576053
foto loes
Naam:
Loes pastoor
Functie: Ambulant jeugdhulpverlener en Supervisor.
Taken: Begeleiden van jongeren en geven van supervisie aan  jeugdhulpverleners
Contact:
Email: Loes@jongerenwerk.com
Tel: 06-43565007
JB&dH portretfoto's 16-12-19 (3a)
Naam:
Corine Norden 
Functie: Ambulant jeugdhulpverlener  
Taken: Jongeren en ouders begeleiden
Contact:
Email: Corine@jongerenwerk.com
Tel: 0595-252169
gerietha foto
Naam:
Gerietha Wieringa
Functie: Ambulant jeugdhulpverlener en jongerenwerker 
Taken: Het verlenen van hulp aan jongeren en het vorm geven van de jongerenwerk tak binnen B&DH
Contact:
Email:  Gerietha@jongerenwerk.com
Tel: 0595-252169
unnamed
Naam:
Jelle Mulder
Functie: Internationaal jongerenwerker 
Taken: Ontwikkelen en uitvoeren van internationale projecten.
Contact:
Email: Jelle@jongerenwerk.com
tel: 0595-252169
JB&dH portretfoto's 16-12-19 (65a)
Naam:
Jarre Weiss
Functie: Ambulant jeugdhulpverlener en  Jongerenwerker
Taken: Begeleiden van jongeren in de jeugdhulpverlening en het Jongerenwerk
Contact: 
Email: Jarre@jongerenwerk.com
Tel: 0595-252169
JB&dH portretfoto's 16-12-19 (10a)
Naam:
Jenilson Da Silva
Functie: Ambulant jeugdhulpverlener 
Taken: Begeleiden van jongeren in de jeugdhulpverlening.
Contact:
Email: Jenilson@jongerenwerk.com
Tel: 0595-252169
JB&dH portretfoto's 16-12-19 (16a)
Naam:
Jeroen Sol
Functie: Ambulant jeugdhulpverlener en Buursportwerker
Taken: Begeleiden van jongeren in de hulpverlening en vorm geven aan het Buurtsportwerk.
Contact:
Email: Jeroen@jongerenwerk.com
Tel: 0595-252169
karen 2

Naam:
Karen de Gries
Functie: Ambulant jeugdhulpverlener en Meidenwerker
Taken: Begeleiden van jongeren en het vorm geven van Meidenwerk.
Contact:
Email: Karen@jongerenwerk.com
Tel: 0595-252169

JB&dH portretfoto's 16-12-19 (42a)
Naam:
Kees Buma
Functie: Ambulant Jeugdhulpverlener en Jongerenwerker
Taken: Begeleiden van jongeren en het vormgeven van jongerenwerk/straatwerk in Appingedam.
Contact:
Email: Kees@jongerenwerk.com
Tel: 0595-252169
foto leon
Naam:
Leon Gijzen
Functie:  Ambulant jeugdhulpverlener 
Taken: Begeleiden van jongeren, Coördinator/Uitvoerder succesfestival.
Contact:
Email: Leongijzen@jongerenwerk.com
Tel: 0595-252169
JB&dH portretfoto's 16-12-19 (21a)
Naam:
Leon Hogenelst
Functie: Ambulant jeugdhulpverlener, Buurtsportwerker
Taken: Begeleiden van jongeren en het vorm geven van Buurtsportwerk.
Contact:
Email: Leon@jongerenwerk.com
Tel: 0595-252169
JB&dH portretfoto's 16-12-19 (22a)
Naam:
Manon Luchtenburg
Functie: Ambulant jeugdhulpverlener, Meidenwerker en Internationale jongerenwerker
Taken: Begeleiden van jongeren, het vorm geven van Meidenwerk en Internationale projecten vorm geven.
Contact:
Email: Manon@jongerenwerk.com
Tel: 0595-252169
JB&dH portretfoto's 16-12-19 (29a)
Naam:
Martijn Oostenburg
Functie: Ambulant jeugdhulpverlener en jongerenwerker. 
Taken: Begeleiden van jongeren en het vorm geven van straatwerk/jongerenwerk in Appingedam.
Contact:
Email: Martijn@jongerenwerk.com
Tel: 0595-252169
JB&dH portretfoto's 16-12-19 (33a)
Naam:
Mylene Vos
Functie: Ambulant jeugdhulpverlener en Meidenwerker
Taken: Begeleiden van jongeren en het vorm geven van het Meidenwerk.
Contact:
Email: Mylene@jongerenwerk.com
Tel: 0595-252169
foto olaf
Naam:
Olaf de Bont
Functie: Ambulant jeugdhulpverlener, Buurtsportwerker
Taken: Begeleiden van jongeren en het vorm geven van het Buurtsportwerk.
Contact:
Email: Olaf@jongerenwerk.com
Tel: 06-86814081

 

JB&dH portretfoto's 16-12-19 (35a)
Naam:
Saffira van Sloten
Functie: Ambulant Jeugdhulpverlener
Taken: Begeleiden van jongeren
Contact:
Email: Saffira@jongerenwerk.com
Tel: 0595-252169

 

JB&dH portretfoto's 16-12-19 (7a)
Naam:
Wibrand Brontsema
Functie: Ambulant jeugdhulpverlener
Taken: Begeleiden van jongeren
Contact: 
Email: Wibrand@jongerenwerk.com
Tel: 0595-252169
foto-yorick
Naam:
Yorick van Zanten
Functie: Ambulant jeugdhulpverlener
Taken: Begeleiden van jongeren
Contact: 
Email: Yorick@jongerenwerk.com
Tel: 0595-252169

Naam: Marja Lam
Functie: Ambulant jeugdhulpverlener, Gezinsbegeleider
Taken: begeleiden van jongeren en gezinnen.
Contact:
Email: Marja@jongerenwerk.com
Tel: 0595-252169

Naam: Linda de Haan
Functie: Medewerker financiën en administratie.
Taken: Boekhouding, Salarisadministratie, Factureringen en Personeelsadministratie
contact:
Tel: 0595-252169

Naam: Margreet Dijkstra
Functie: Ambulant jeugdhulpverlener
Taken: Begeleiden van jongeren
Contact:
Email: Margreet@jongerenwerk.com
Tel: 0595-252169