Ronald de Haan

portret_ronald

Functie: mede eigenaar/staflid/coördinator jongeren Winsum/uitvoerend jongerenwerk
Taken: Coördinator jongerenwerk Winsum, Yes-Forum, Europa coördinator, Financien, Personeelsbeleid, Interne Organisatie, Uitvoering jongerenwerk en Aquisitie.

Contactgegevens:
E-mail: ronald@jongerenwerk.com
Telefoon: 06-25092822

Teye Barkema

portret_teye

Functie: mede eigenaar/staflid/coördinator jongeren De Marne/uitvoerend jongerenwerk
Taken: Coördinator jongerenwerk De Marne, Coördinator ‘Dan liever de lucht in’, Project Ontwikkeling, Radicalisering en Maatschappelijke Binding adviseur en Uitvoering jongerenwerk.

Contactgegevens:
E-mail: teye@jongerenwerk.com
Telefoon: 06-41134348

Ferry Pasche

portret_ferry

Functie: staflid/coördinator jongeren Eemsmond/uitvoerend jongerenwerk
Taken: Coördinator jongerenwerk Eemsmond, Uitvoering jongerenwerk, Managing assistent ‘Dan liever de lucht in’ en Web. 2.0, social media adviseur, Nationale Media Coach

Contactgegevens:
E-mail: ferry@jongerenwerk.com,
Telefoon: 06-41134357

Jeroen Lukassen

portret_jeroen

Functie: staflid/backoffice manager
Taken: Office Manager, coördinator HKZ

Contactgegevens:
E-mail: jeroen@jongerenwerk.com
Telefoon: 0611781783

Peter Buurma

portret_peter

Functie: uitvoerend jongerenwerk Gemeente Eemsmond

Contactgegevens:
E-mail: peter@jongerenwerk.com
Telefoon: 0622797714

Kris Groenewold

portret_kris

Functie: uitvoerend jongerenwerk Gemeente Winsum

Contactgevens:
E-mail: kris@jongerenwerk.com
Telefoon: 0611923851

Jasper van Woerkom

portret_jasper

Functie: uitvoerend jongerenwerk Gemeente De Marne

Contactgegevens:
E-mail: jasper@jongerenwerk.com
Telefoon: 0611779636

Gerietha Wieringa

portret_gerietha

Functie: uitvoerend jongerenwerk Gemeente Eemsmond

Contactgegevens:
E-mail: gerietha@jongerenwerk.com
Telefoon: 0641134331